Stoere rode wijn met subtiele houtrijping. Van de Nederlandse wijnmakers Daan en Elvire van Dijkman die op duurzame wijze prachtige wijnen maken aan de voet van de Mont Ventoux. Lees meer.
De Domaine de Marotte Vieilles Vignes Rouge wordt gemaakt van druiven afkomstig van oude wijnstokken, waarvan sommige al in 1902 zijn aangeplant. Deze bijzondere wijn bestaat uit Grenache Noir en Carignan, druiven die bekendstaan om hun volle, karakteristieke smaak. Oude wijnstokken leveren minder druiven, maar de concentratie en intensiteit van de aroma’s is des te groter. Dit resulteert in een elegante, rijke rode wijn met diepte, complexiteit en een mooie balans. De Vieilles Vignes van Domaine de Marotte is daarmee niet alleen een ode aan traditie, maar ook een wijn die laat zien wat tijd en vakmanschap met de kwaliteit van druiven kunnen doen.
Met de Domaine de Marotte Vieilles Vignes Rouge in geschenkdoos geef je een bijzonder en stijlvol relatiegeschenk. Deze wijn vertelt een verhaal van eeuwenoude wijnstokken en vakmanschap, wat hem tot een indrukwekkend cadeau maakt. De luxe geschenkdoos benadrukt de exclusiviteit en maakt dit geschenk ideaal om waardering uit te drukken aan klanten, zakenpartners of medewerkers. Een wijn die door zijn rijke smaak en bijzondere herkomst gegarandeerd indruk maakt.
Bij Wijnhandel den Toom verzorgen wij al meer dan 25 jaar relatiegeschenken voor bedrijven en organisaties. Wij zorgen dat jouw geschenk met zorg wordt verpakt en op tijd wordt geleverd. Of het nu gaat om een enkele fles of een compleet wijnpakket: wij nemen de logistiek volledig uit handen. Zo maak jij moeiteloos een professionele indruk met een stijlvol cadeau dat altijd in goede handen is.